Wypożyczalnia łóżek i sprzętu rehabilitacyjnego we Wrocławiu
Wynajem ssaków medycznych, wózków inwalidzkich, materaców przeciwodleżynowych, koncentratory tlenu. W ofercie wynajmu sprzętu są również balkoniki, ambony, krzesła toaletowe. Dowóz na terenie Wrocławia BEZPŁATNY.
  • Łóżka rehabilitacyjne sterowane pilotem
    Łóżka rehabilitacyjne sterowane pilotem

    Sterowane pilotem łóżko rehabilitacyjne pomoże w domowej opiece. Łóżka współpracują ze wszystkimi typami materaców przeciwodleżynowych, posiadają cztery regulowane płaszczyzny spoczynku. Można je uzupełniać szafką i stolikiem przyłóżkowym.

  • Domowe koncentratory tlenu
    Domowe koncentratory tlenu

    Domowe koncentratory tlenu zapewniają prostą obsługę i stałą wydajność. Są ciche i można je swobodnie przestawiać. Renomowany produkt marki Philips zapewnia stabilną pracę, a wysoką moc osiąga już 30 minut od włączenia.

Wynajem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Rehabi-Rehabi.pl - Wrocław

 
Wypożyczamy sprzęt medyczny na terenie Wrocławia oraz okolic. Naszym atutem jest bezpłatny dojazd do naszych Klientów. Zapewniamy dostarczenie sprawnego i komfortowego sprzętu rehabilitacyjnego, który ułatwia codzienną opieką w warunkach domowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą:
 
Oferujemy dogodne warunki oraz sprawne przejście przez niezbędne formalności. Stale rozszerzamy nasz asortyment, aby w pełni spełnić oczekiwania naszych Klientów. Nasz sprzęt medyczny oraz rehabilitacyjny cechuje się nowoczesnością oraz ergonomią, dzięki czemu jest doskonale dopasowany pod konkretnego użytkownika. Do naszych najczęściej wypożyczanych sprzętów należy wliczyć wózki inwalidzkie, kule medyczne, łóżka rehabilitacyjne oraz rowery rehabilitacyjne. Wszystkie sprzęty, które wyposażone są w mechanizmy stale serwisujemy oraz doglądamy, aby móc realizować usługi na najwyższym poziomie. Zachęcamy do kontaktu z Rehabi-Rehabi.pl oraz do wynajmu sprzętów.
 

Dowóz do Oleśnicy i na terenie powiatu oleśnickiego!

 

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnego sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego oraz do opieki domowej z naszej wypożyczalni.

Teraz także w Oleśnicy.

Dostarczamy sprzęt pod wskazany adres.
Krótkie formalności przy dostawie.

 

Jak zamówić? Wystarczy zadzwonić lub napisać email!

Jak odebrać sprzęt? Dostarczymy pod wskazany adres!

Wygodna płatność kartą płatniczą lub przelewem:

 

UWAGA - poszukujemy lokalu w miejscowości Oleśnica.
Podmioty zainteresowane prosimy o kontakt.

 

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ, PRZYWIEZIEMY: tel. 511 364 010

ZADZWOŃ

ZAPYTAJ

PRZYWIEZIEMY:

tel. 511 364 010