Wypożyczalnia łóżek i sprzętu rehabilitacyjnego we Wrocławiu
Wynajem ssaków medycznych, wózków inwalidzkich, materaców przeciwodleżynowych, koncentratory tlenu. W ofercie wynajmu sprzętu są również balkoniki, ambony, krzesła toaletowe. Dowóz na terenie Wrocławia BEZPŁATNY.

Orteza stawu kolanowego z zegarem, zwana inaczej ortezą kolana znakomicie pomaga w przywróceniu sprawności. Doskonale trzyma się nogi dzięki zastosowaniu specjalnego tworzywa na piankowych poduszkach. A same poduszki są dzięki temu niewielkich rozmiarów, co  zapewnia dużo lepszą wentylację skóry. Nasze ortezy stawu kolanowego można swobodnie regulować a dzięki wygodnym klamrom, orteza zachowuje swoje ustawienia przy ściąganiu i zakładaniu.

65 zł / mc 

 

Wskazania do stosowania ortezy stawu kolanowego z zegarem, którą można wypożyczyć w naszej wypożyczalni sprzętu medycznego we Wrocławiu, to unieruchomienie kończyny po operacji w obrębie stawu kolanowego, oraz pęknięcia i inne urazy w rejonie stawu kolanowego. Dzięki szerokiemu zastosowaniu doskonale sprawdza się w okresie rekonwalescencji pozabiegowej jak i w czasie aktywnej rehabilitacji.

Pacjenci chwalą sobie doskonałe tworzywo, z którego wykonana jest orteza. Dzięki temu dobrze trzyma się ona nogi i nie obsuwa się. Wygodny zakres regulacji mankietów sprawia, że dobrze dopasowuje się do indywidualnych wymiarów.

Zachęcamy do wypożyczenia tej ortezy. 

MOŻLIWOŚCI:

  • regulowana w udzie i łydce
  • mankiety wysuwane na krótkich, zgrabnych aluminiowych prętach
  • długi zakres regulacji - do 60 cm
  • dowolne ustawienie zegara ROM w pozycji: 0, 15, 30 i 45 st.
  • poduszki piankowe z powierzchnią antypoślizgową
  • wygodne klamry - nie trzeba regulować ortezy po każdym ściąganiu

 

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ, PRZYWIEZIEMY: tel. 511 364 010

ZADZWOŃ

ZAPYTAJ

PRZYWIEZIEMY:

tel. 511 364 010