Wypożyczalnia łóżek i sprzętu rehabilitacyjnego we Wrocławiu
Wynajem ssaków medycznych, wózków inwalidzkich, materaców przeciwodleżynowych, koncentratory tlenu. W ofercie wynajmu sprzętu są również balkoniki, ambony, krzesła toaletowe. Dowóz na terenie Wrocławia BEZPŁATNY.

Inhalator - nebulizator dla dzieciInhalator z nebulizatorem skutecznie podaje lek lub sól fizjologiczną do dróg oddechowych. Doskonałe rozdrobnienie cząsteczek zapewnia mgiełkę wystarczająco nasyconą i lotną, by dotarła do niezbędnych rejonów dróg oddechowych. Wdychanie substancji leczniczej za pomocą maseczki dostosowanej do wieku dziecka daje komfort użytkowania tak małemu pacjentowi, jak i rodzicom.

25 zł / mc 

Zdjęcie kamery video-opiekunaKamera video wykorzystywana w opiece domowej sprawdza się doskonale. Zapewnia stały, krystalicznie czysty obraz w dzień i w nocy, nawet przy zgaszonym świetle. Czułe mikrofony z możliwością regulacji, wychwycą i przekażą wszystkie ważne dźwięki i odgłosy. Zestaw może pracować w trybie obrazu z dźwiękiem, samego obrazu i samego dźwięku. Ładowanie - jak zwykła ładowarka do telefonu. Wystarcza na 10 godzin czuwania. Doskonały zasięg.

75 zł / mc 

Koncentrator tlenyKoncentrator tlenu Philips Respironics EVERFLO jest niezastąpiony w trakcie tlenoterapii. Jest urządzeniem cichym i ekonomicznym z uwagi na niski pobór mocy. Już w 30 minut po podłączeniu dostarcza 96% tlenu pacjentowi. Jest lekki, przenośny i prosty w obsłudze, a wszelkie akcesoria są powszechnie dostępne.

98 zł / mc