Wypożyczalnia łóżek i sprzętu rehabilitacyjnego we Wrocławiu
Wynajem ssaków medycznych, wózków inwalidzkich, materaców przeciwodleżynowych, koncentratory tlenu. W ofercie wynajmu sprzętu są również balkoniki, ambony, krzesła toaletowe. Dowóz na terenie Wrocławia BEZPŁATNY.
 • Wózki inwalidzkie na weekend, tydzień, miesiąc
  Wózki inwalidzkie na weekend, tydzień, miesiąc

  Wypożyczaj wózek inwalidzki na tak długo lub krótko, jak właśnie go potrzebujesz. Na weekend, na tydzień albo na miesiąc. Prosta obsługa, solidna konstrukcja, łatwy w użytkowaniu i transporcie.

 • Łóżka rehabilitacyjne sterowane pilotem
  Łóżka rehabilitacyjne sterowane pilotem

  Sterowane pilotem łóżko rehabilitacyjne pomoże w domowej opiece. Łóżka współpracują ze wszystkimi typami materaców przeciwodleżynowych, posiadają cztery regulowane płaszczyzny spoczynku. Można je uzupełniać szafką i stolikiem przyłóżkowym.

 • Domowe koncentratory tlenu
  Domowe koncentratory tlenu

  Domowe koncentratory tlenu zapewniają prostą obsługę i stałą wydajność. Są ciche i można je swobodnie przestawiać. Renomowany produkt marki Philips zapewnia stabilną pracę, a wysoką moc osiąga już 30 minut od włączenia.

Wynajem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Rehabi-Rehabi.pl - Wrocław

 
Wypożyczamy sprzęt medyczny na terenie Wrocławia oraz okolic. Naszym atutem jest bezpłatny dojazd do naszych Klientów. Zapewniamy dostarczenie sprawnego i komfortowego sprzętu rehabilitacyjnego, który ułatwia codzienną opieką w warunkach domowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą:
 
Oferujemy dogodne warunki oraz sprawne przejście przez niezbędne formalności. Stale rozszerzamy nasz asortyment, aby w pełni spełnić oczekiwania naszych Klientów. Nasz sprzęt medyczny oraz rehabilitacyjny cechuje się nowoczesnością oraz ergonomią, dzięki czemu jest doskonale dopasowany pod konkretnego użytkownika. Do naszych najczęściej wypożyczanych sprzętów należy wliczyć wózki inwalidzkie, kule medyczne, łóżka rehabilitacyjne oraz rowery rehabilitacyjne. Wszystkie sprzęty, które wyposażone są w mechanizmy stale serwisujemy oraz doglądamy, aby móc realizować usługi na najwyższym poziomie. Zachęcamy do kontaktu z Rehabi-Rehabi.pl oraz do wynajmu sprzętów.
 

Łóżko rehabilitacyjne VIKO1 to wygoda dla użytkownika i opiekuna. Regulowane wysokości, niezależnie sterowane oparcie, możliwość materaca przeciwodleżynowego, kółka i sterowanie pilotem - to podstawowe zalety tego łóżka. Jest wykonane w kolorze jasnego drewna, zachowuje domowy charakter wnętrza. 119 zł / mc

Przede wszystkim jednak oferowane łóżka rehabilitacyjne są bardzo funkcjonalne i spełniają swoją podstawową rolę – ułatwiają pielęgnację pacjentów i znacząco poprawiają komfort życia osób sparaliżowanych i wymagających długotrwałego leżenia. 

   Regulowane barierki z możliwością opuszczenia zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo osobom niepełnosprawnym. Barierki można w łatwy sposób opuścić do wysokości materaca, co ułatwia wyjście z łóżka.

 

 Wszystkie oferowane łóżka są 4-funkcyjne, sterowane elektrycznie za pomocą pilota:

• Możliwość regulacji wysokości łóżka (od 40cm do 80cm);

• Możliwość regulacji położenia pleców;

• Możliwość regulacji położenia nóg (łamane w kolanach);

• Pionizacja łóżka (tzw. pozycja Trendelenburga i anty-Trendelenburga).


Oprócz tego każde z łóżek wyposażone jest w trójkąt z wysięgnikiem do podciągania się – ułatwiające zmianę pozycji – oraz kółka, które umożliwiają przemieszczanie łóżka (z funkcją zablokowania).


Podstawowe dane techniczne łóżka:

• Wymiary leża: 90cm x 200cm,

• Szerokość całkowita: 101cm,

• Długość całkowita: 215cm,

• Max obciążenie: 180kg.