Wypożyczalnia łóżek i sprzętu rehabilitacyjnego we Wrocławiu
Wynajem ssaków medycznych, wózków inwalidzkich, materaców przeciwodleżynowych, rowerów rehabilitacyjnych. W ofercie wynajmu sprzętu są również balkoniki, ambony, krzesła toaletowe. Dowóz na terenie Wrocławia BEZPŁATNY.
  • Wózki inwalidzkie we Wrocławiu - łatwo i szybko kupisz i wypożyczysz
    Wózki inwalidzkie we Wrocławiu - łatwo i szybko kupisz i wypożyczysz

    Wypożyczaj wózek tak, jak właśnie potrzebujesz. Prosta obsługa, solidna konstrukcja, łatwy w użytkowaniu i transporcie.

  • Łóżka rehabilitacyjne sterowane pilotem
    Łóżka rehabilitacyjne sterowane pilotem

    Sterowane pilotem łóżko rehabilitacyjne pomoże w domowej opiece. Łóżka współpracują ze wszystkimi typami materaców przeciwodleżynowych, posiadają cztery regulowane płaszczyzny spoczynku. Można je uzupełniać szafką i stolikiem przyłóżkowym.

Wynajem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Rehabi-Rehabi.pl - Wrocław

 
Wypożyczamy sprzęt medyczny na terenie Wrocławia oraz okolic. Naszym atutem jest bezpłatny dojazd do naszych Klientów. Zapewniamy dostarczenie sprawnego i komfortowego sprzętu rehabilitacyjnego, który ułatwia codzienną opieką w warunkach domowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą:
 
Oferujemy dogodne warunki oraz sprawne przejście przez niezbędne formalności. Stale rozszerzamy nasz asortyment, aby w pełni spełnić oczekiwania naszych Klientów. Nasz sprzęt medyczny oraz rehabilitacyjny cechuje się nowoczesnością oraz ergonomią, dzięki czemu jest doskonale dopasowany pod konkretnego użytkownika. Do naszych najczęściej wypożyczanych sprzętów należy wliczyć wózki inwalidzkie, kule medyczne, łóżka rehabilitacyjne oraz rowery rehabilitacyjne. Wszystkie sprzęty, które wyposażone są w mechanizmy stale serwisujemy oraz doglądamy, aby móc realizować usługi na najwyższym poziomie. Zachęcamy do kontaktu z Rehabi-Rehabi.pl oraz do wynajmu sprzętów.
 

Dowóz do Oleśnicy i na terenie powiatu oleśnickiego!

 

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnego sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego oraz do opieki domowej z naszej wypożyczalni.

Teraz także w Oleśnicy.

Dostarczamy sprzęt pod wskazany adres.
Krótkie formalności przy dostawie.

 

Jak zamówić? Wystarczy zadzwonić lub napisać email!

Jak odebrać sprzęt? Dostarczymy pod wskazany adres!

Wygodna płatność kartą płatniczą lub przelewem:

 

UWAGA - poszukujemy lokalu w miejscowości Oleśnica.
Podmioty zainteresowane prosimy o kontakt.

 

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ, PRZYWIEZIEMY: tel. 511 364 010

ZADZWOŃ

ZAPYTAJ

PRZYWIEZIEMY:

tel. 511 364 010