Kule łokciowe dla dziecka Kula łokciowa Herdegen TIKI pomaga dzieciom z ograniczoną sprawnością ruchową. Wygodny uchwyt, rozmiary dopasowane do potrzeb dzieci i wesoła kolorystyka - to wyróżnia kule TIKI wśród innych pomocy medycznych . Kula wykonana jest z aluminium i ma regulowaną wysokość. Dostępna jest w różnej kolorystyce, w zestawach kolorystycznych dedykowanych chłopcom i dziewczynkom. Koszt wypożyczenia obejmuje komplet - dwie kule łokciowe.

50 zł / mc 

Kule łokciowe pediatryczne - dla dziecka

Kule łokciowe dla dziecka - wersja dla dziewczynki

DANE TECHNICZNE

  • wysokość rączki od podłogi: regulowana
  • zakres regulacji wysokości rączki: 55-78 cm (kule dla dorosłych mają zakres 76-101 cm)
  • kąt uchwytu: 20 (kule dla dorosłych 28 st).
  • długość rączki: 10 cm
  • średnica rączki: 3,5 cm
  • waga: 0,5 kg
  • maksymalna waga użytkownika: 100 kg

 

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ, PRZYWIEZIEMY: tel. 511 364 010

ZADZWOŃ

ZAPYTAJ

PRZYWIEZIEMY:

tel. 511 364 010

 

 

 

Znajdź najlepsze kule łokciowe dla dziecka - pediatryczne

W tym dziale możesz zaopatrzyć się w odpowiednie kule łokciowe pediatryczne przeznaczone dla dzieci. Zapoznaj się z parametrami poszczególnych dostępnych kul i przekonaj się, że dana pomoc medyczna spełnia Twoje potrzeby i zalecenia lekarza ortopedy lub fizjoterapeuty. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jej użytkowaniu i konserwacji. W ten sposób uzyskasz najlepszą pomoc w doborze sprzętu rehabilitacyjnego we Wrocławiu.

Skuteczna pomoc pediatryczna - kule łokciowe

Czy to w domu czy w pracy - codziennie korzystamy z cudownego mechanizmu anatomicznego naszych kończyn dolnych. W przypadku kontuzji, przeciążenia lub przebytego zabiegu możesz potrzebować dodatkowego zaopatrzenia w kule łokciowe dla dziecka, które są odpowiednio lekkie, wytrzymałe i dopasowane rozmiarem do potrzeb naszego dziecka. Oferowane przez nas kule doskonale dopasowuje się do kształtu dłoni i przedramienia, niezależnie od jej rozmiaru i znakomicie wspierają poruszanie się, do czasu odzyskania pełnej sprawności. Taką kulę łokciową dla dziecka we Wrocławiu możesz wypożyczyć lub kupić w Rehabi-Rehabi.pl

Kula łokciowa dla Twojego dziecka

Wśród sprzętu medycznego do wypożyczenia we Wrocławiu oferowanego przez wypożyczalnię Rehabi-Rehabi.pl znajdziesz kule łokciowe Tiki dopasowujące się do wzrostu i budowy przedramienia każdego użytkownika. Z powodzeniem można posługiwać się kulami łokciowymi pediatrycznymi w prawej i lewej ręce. kule łokciowe będą niezastąpioną pomocą w poruszaniu się dziecka, zarówno przed, w trakcie jak i po usunięciu opatrunku gipsowego.