Nakładka podwyższająca toaletę o 11 cm. We Wrocławiu bezpłatnie dowieziemy.Nakładka podwyższająca toaletę to niezastąpiona pomoc dla osób starszych i osób o ograniczonej motoryce. Podwyższa siedzisko toalety, pasuje do każdej muszli toaletowej dzięki uniwersalnemu kształtowi i solidnym uchwytom mocującym. Nie wymaga specjalistycznego montażu. Łatwa w zakładaniu i zdejmowaniu. Posiada klapę. Podnosi poziom toalety o 11 cm.

85 zł 

Nakładka podwyższająca toaletę +11cm

 

WYSYŁAMY na terenie CAŁEJ POLSKI

WE WROCŁAWIU i OKOLICACH DOWOZIMY

 

Nakładka podwyższająca toaletę wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa przeznaczonego do celów higienicznych. Posiada doskonałe zaczepy mocujące. Montaż trwa chwilę i jest bardzo prosty, nie wymaga narzędzi ani specjalistycznej pomocy. Nakładka podwyższa poziom toalety aż o 11 cm ułatwiając korzystanie z toalety osobom starszym oraz osobom o ograniczonej motoryce.

Ze względów higienicznych nakładka podwyższająca toaletę we Wrocławiu i okolicach dostępna jest wyłącznie jako zakup.

 

 Nakładka do podwyższania wc - przykładowe zastosowanie

 

MOŻLIWOŚCI:

  • podniesienie poziomu toalety aż o 11 cm
  • klapa zamykająca
  • obciążenie do 185 kg
  • szybkie zakładanie i zdejmowanie: TAK
  • klipsy mocujące: TAK
  • pasuje do każdej miski WC: TAK

ZASTOSOWANIE:

  • opieka domowa
  • toaleta i łazienka

 

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ, PRZYWIEZIEMY: tel. 511 364 010

ZADZWOŃ

ZAPYTAJ

PRZYWIEZIEMY:

tel. 511 364 010

 

 

Znajdź najlepszą podkładkę podwyższającą poziom toalety we Wrocławiu

W tym dziale możesz zaopatrzyć się w odpowiednią nakładkę do podwyższenia poziomu miski toaletowej. Zapoznaj się z parametrami poszczególnych nakładek, ponieważ różnią się od siebie możliwościami i budową. Przekonaj się, że dana podkładka spełnia Twoje potrzeby i zalecenia lekarza ortopedy lub fizjoterapeuty. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o montażu lub bezpłatnej dostawie na terenie Wrocławia i okolicc. W ten sposób uzyskasz najlepszą pomoc w doborze sprzętu medycznego we Wrocławiu.