Orteza stawu kolanowego z zegarem, zwana inaczej ortezą kolana znakomicie pomaga w przywróceniu sprawności. Doskonale trzyma się nogi dzięki zastosowaniu specjalnego tworzywa na piankowych poduszkach. A same poduszki są dzięki temu niewielkich rozmiarów, co  zapewnia dużo lepszą wentylację skóry. Nasze ortezy stawu kolanowego można swobodnie regulować a dzięki wygodnym klamrom, orteza zachowuje swoje ustawienia przy ściąganiu i zakładaniu.

75 zł / mc 

 

Wskazania do stosowania ortezy stawu kolanowego z zegarem, którą można wypożyczyć w naszej wypożyczalni sprzętu medycznego we Wrocławiu, to unieruchomienie kończyny po operacji w obrębie stawu kolanowego, oraz pęknięcia i inne urazy w rejonie stawu kolanowego. Dzięki szerokiemu zastosowaniu doskonale sprawdza się w okresie rekonwalescencji pozabiegowej jak i w czasie aktywnej rehabilitacji.

Pacjenci chwalą sobie doskonałe tworzywo, z którego wykonana jest orteza. Dzięki temu dobrze trzyma się ona nogi i nie obsuwa się. Wygodny zakres regulacji mankietów sprawia, że dobrze dopasowuje się do indywidualnych wymiarów.

Zachęcamy do wypożyczenia tej ortezy. 

MOŻLIWOŚCI:

  • regulowana w udzie i łydce
  • mankiety wysuwane na krótkich, zgrabnych aluminiowych prętach
  • długi zakres regulacji - do 60 cm
  • dowolne ustawienie zegara ROM w pozycji: 0, 15, 30 i 45 st.
  • poduszki piankowe z powierzchnią antypoślizgową
  • wygodne klamry - nie trzeba regulować ortezy po każdym ściąganiu

 

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ, PRZYWIEZIEMY: tel. 511 364 010

ZADZWOŃ

ZAPYTAJ

PRZYWIEZIEMY:

tel. 511 364 010

 

 

 

Znajdź najlepszą ortezę stawu kolanowego

W tym dziale możesz zaopatrzyć się w odpowiednią ortezę stawu kolanowego. Zapoznaj się z parametrami poszczególnych dostępnych ortez i stabilizatorów i przekonaj się, że dana orteza spełnia Twoje potrzeby i zalecenia lekarza ortopedy lub fizjoterapeuty. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zakładaniu, konserwacji i użytkowaniu. W ten sposób uzyskasz najlepszą pomoc w doborze sprzętu rehabilitacyjnego we Wrocławiu.

Skutecznie działająca orteza stawu kolanowego

Czy to w domu czy w pracy - codziennie korzystamy z cudownego mechanizmu anatomicznego naszego stawu kolanowego. W przypadku kontuzji, przeciążenia lub przebytego zabiegu możesz potrzebować dodatkowego zaopatrzenia w ortezę stawu kolanowego, która jest wyposażona w wygodne zapięcia, doskonale dopasowuje się do kształtu nogi niezależnie od jej rozmiaru i znakomicie stabilizuje staw kolanowy do czasu odzyskania pełnej sprawności. Taką ortezę z bocznymi łuskami możesz wypożyczyć lub kupić w Rehabi-Rehabi.pl

Orteza stawu kolanowego dopasowana dla Ciebie

Wśród sprzętu medycznego do wypożyczenia we Wrocławiu oferowanego przez wypożyczalnię Rehabi-Rehabi.pl znajdziesz ortezy stawu kolanowego dopasowujące się do kształtu i budowy nogi każdego użytkownika. Z powodzeniem założysz naszą ortezę na prawą i lewą nogę. Wygodne opaski stabilizujące są regulowane na rzepy a zapinane na klamry. To oznacza, że raz dopasowaną ortezę stawu kolanowego możesz zakładać i zdejmować dowolną ilość razy, bez potrzeby ponownej regulacji. Poduszki piankowe tej specjalistycznej ortezy produkcji belgijskiej, są miękke i trwałe, zapewniają najwyższy komfort użytkowania.