Orteza stawu skokowego do wypożyczenia we WrocławiuOrteza stawu skokowego, zwana inaczej ortezą kostki, doskonale stabilizuje stopę. Dopasowuje się do każdego rozmiaru nogi dzięki adaptacyjnym półłuskom wyposażonym we wkłady piankowe. Błyskawiczne zakładanie i zdejmowanie. Jest zalecana w przypadku przeciążeń, zwichnięć, leczenia pooperacyjnego, rehabilitacji więzadeł w obrębie stawu skokowego, skręceń czy po zdjęciu opatrunku gipsowego. Lekka, nie blokuje pięty, wygodna w codziennym użytkowaniu.

45 zł / mc 

Orteza łukowa stawu skokowego STABILAXE

 

Orteza stawu skokowego dostępna w naszej wypożyczalni jest niezastąpiona, kiedy trzeba bezpiecznie unieruchomić staw skokowy. Wygodne rzepy, miękkie wkłady piankowe i specjalny adaptacyjny kształt półłusek obejmujących kostkę, zapewniają najwyższy komfort w użytkowaniu i znakomitą pomoc medyczną w wielu sytuacjach.

Ortezy stawu skokowego są polecane w przypadku leczenia pooperacyjnego, stabilizacji po urazie, np. zwichnięciu czy skręceniu, także w przypadku przeciążenia.

Pacjenci chwalą sobie doskonałe tworzywo, z którego wykonana jest orteza. Dzięki temu dobrze trzyma się ona nogi i nie obsuwa się. Wygodny zakres regulacji mankietów sprawia, że dobrze dopasowuje się do indywidualnych wymiarów, zarówno na stopę prawą jak i lewą

Zachęcamy do wypożyczenia tej ortezy. 

MOŻLIWOŚCI:

 • rozmiar: uniwersalny
 • strona: PRAWA i LEWA - uniwersalna
 • szybkie zakładanie i zdejmowanie: TAK
 • wygodne wkłady piankowe: TAK

ZASTOSOWANIE:

 • zachowawcze i pooperacyjne zaopatrzenia uszkodzeń więzadeł w obrębie stawu skokowego
 • zwichnięcia
 • skręcenia
 • chroniczna niestabilność stawu skokowego
 • rehabilitacja po leczeniu zachowawczym lub operacyjnym
 • unieruchomienie po zdjęciu opatrunku gipsowego
 • przeciążenia stawu skokowego.

 

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ, PRZYWIEZIEMY: tel. 511 364 010

ZADZWOŃ

ZAPYTAJ

PRZYWIEZIEMY:

tel. 511 364 010

 

 

Znajdź najlepszą ortezę stawu skokowego

W tym dziale możesz zaopatrzyć się w odpowiednią ortezę stawu skokowego. Zapoznaj się z parametrami poszczególnych dostępnych ortez i stabilizatorów i przekonaj się, że dana orteza spełnia Twoje potrzeby i zalecenia lekarza ortopedy lub fizjoterapeuty. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zakładaniu i użytkowaniu. W ten sposób uzyskasz najlepszą pomoc w doborze sprzętu rehabilitacyjnego we Wrocławiu.

Skutecznie działająca orteza stawu skokowego

Czy to w domu czy w pracy - codziennie korzystamy z cudownego mechanizmu anatomicznego naszego stawu skokowego. W przypadku kontuzji, przeciążenia lub przebytego zabiegu możesz potrzebować dodatkowego zaopatrzenia w ortezę stawu skokowego, która jest wyposażona w wygodne zapięcia, doskonale dopasowuje się do kształtu stopy niezależnie od jej rozmiaru i znakomicie stabilizuje staw skokowy do czasu odzyskania pełnej sprawności. Taką ortezę z bocznymi łuskami możesz wypożyczyć lub kupić w Rehabi-Rehabi.pl

Orteza stawu skokowego dla Ciebie

Wśród sprzętu medycznego do wypożyczenia we Wrocławiu oferowanego przez wypożyczalnię Rehabi-Rehabi.pl znajdziesz ortezy stawu skokowego dopasowujące się do kształtu i budowy stopy każdego użytkownika. Z powodzeniem założysz naszą ortezę na prawą i lewą nogę, niezależnie od rozmiaru stopy łuski dobrze obejmują kostkę i zapewniają odpowiednią ochronę na czas rekonwalescencji.