- Rehabilitacja domowa we Wrocławiu -
Rehabilitacja, fizjoterapia z dojazdem do domu

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej obsługi rehabilitacji domowej realizowanej przez dyplomowanych fizjoterapeutów we Wrocławiu.

Polecamy zajęcia domowe: ćwiczenia ruchowe, masaż leczniczy, masaż limfatyczny m.in. dla:
- osób po kontuzjach
- osób trwale leżących
- osób po przebytym udarze
- osób po zabiegach operacyjnych

 

W czym pomaga rehabilitacja domowa Wrocław?

Fizjoterapia pomaga przywracać, utrzymywać i rozwijać sprawność ruchową osoby, szczególnie kiedy ta sprawność jest ograniczona lub wręcz zagrożona np. procesem starzenia się, w wyniku przebytych chorób, zaburzeń, bólu, czy doznanych urazów, np. po zerwaniu ścięgna, a także po zabiegach np. operacji kręgosłupa, po złamaniach kończyn, obojczyka, kości biodrowych, etc. Dlatego serdecznie polecamy skorzystanie z pomocy fizjoterapeuty - rehabilitacji wyjazdowej w domu u pacjenta - dostępnej na terenie całego Wrocławia.

Rehabilitacja domowa Wrocław

Rehabilitacja domowa Wrocław ma wiele zalet. Główną z nich jest to, że nie trzeba się martwić o transport osoby, która będzie rehabilitowana. Zwykle są to osoby po operacjach, kontuzjach, udarach lub trwale leżące, więc przewożenie ich w zwykłym samochodzie może nie być dla nich zbyt wygodne. Droga w korkach może się dłużyć i powodować zniecierpliwienie oraz po prostu stratę czasu. Rehabilitacja domowa to też najlepsze wyjście dla osób, które nie dysponują samochodem.

Do Państwa domów przychodzą dyplomowani fizjoterapeuci, którzy przeprowadzą takie same ćwiczenia, jak w gabinetach. Co więcej, ćwicząc w domu z fizjoterapeutą, łatwiej później samemu odtworzyć wykonywane ćwiczenia. Podczas rehabilitacji domowej pacjent, a szczególnie dotyczy to osób starszych, czuje się bardziej komfortowo, bo znajduje się w otoczeniu, które dobrze zna i czuje się w nim bezpiecznie.

Rehabilitacja domowa Wrocław to bardzo wygodne rozwiązanie z korzyścią dla Państwa podopiecznego. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Żeby uzyskać więcej informacji i umówić termin wizyty prosimy o kontakt pod nr: 511 364 010

 

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ, PRZYJEDZIEMY: tel. 511 364 010

ZADZWOŃ

ZAPYTAJ

PRZYJEDZIEMY:

tel. 511 364 010