Wypożyczalnia łóżek i sprzętu rehabilitacyjnego we Wrocławiu
Wynajem ssaków medycznych, wózków inwalidzkich, materaców przeciwodleżynowych, rowerów rehabilitacyjnych. W ofercie wynajmu sprzętu są również balkoniki, ambony, krzesła toaletowe. Dowóz na terenie Wrocławia BEZPŁATNY.

Drabinka do łóżka medycznego rehabilitacyjnegoDrabinka do podciągania się, do zastosowania w łóżku rehabilitacyjnym. Umożliwia samodzielne podniesienie się pacjenta w kierunku zamocowanej drabinki. Drążki są wykonane z miłego w dotyku plastiku, długie mocowanie pozwala na montaż drabinki zarówno do ramy łóżka medycznego jak i do punktów zaczepienia poza łóżkiem.

15 zł / mc

Inhalator - nebulizator dla dzieciInhalator z nebulizatorem skutecznie podaje lek lub sól fizjologiczną do dróg oddechowych. Doskonałe rozdrobnienie cząsteczek zapewnia mgiełkę wystarczająco nasyconą i lotną, by dotarła do niezbędnych rejonów dróg oddechowych. Wdychanie substancji leczniczej za pomocą maseczki dostosowanej do wieku dziecka daje komfort użytkowania tak małemu pacjentowi, jak i rodzicom.

25 zł / mc 

Zdjęcie kamery video-opiekunaKamera video wykorzystywana w opiece domowej sprawdza się doskonale. Zapewnia stały, krystalicznie czysty obraz w dzień i w nocy, nawet przy zgaszonym świetle. Czułe mikrofony z możliwością regulacji, wychwycą i przekażą wszystkie ważne dźwięki i odgłosy. Zestaw może pracować w trybie obrazu z dźwiękiem, samego obrazu i samego dźwięku. Ładowanie - jak zwykła ładowarka do telefonu. Wystarcza na 10 godzin czuwania. Doskonały zasięg.

75 zł / mc 

Krzesło dla chorego wykorzystywane do kąpieliKrzesło prysznicowe pomaga w wykonywaniu czynności sanitarnych. Jest wodoodporne, posiada elementy antypoślizgowe. Polecane jest osobom o obniżonej sprawności ruchowej, która uniemożliwia bądź utrudnia samodzielną kąpiel czy inne zabiegi higieniczne. Krzesło to jest nieocenioną pomocą pod prysznicem, w wannie, w łazience i w innych sytuacjach opieki domowej.

35 zł / mc

Kula łokciowaKula łokciowa Herdegen Advance pomaga w poruszaniu się osobom z ograniczoną sprawnością ruchową i osobom starszym. To pierwsza kula łokciowa na świecie posiadająca rączkę wykonaną z dwóch komponentów, które gwarantują pełny komfort użytkowania dla dłoni. Kula wykonana jest z aluminium i ma regulowaną wysokość. Dostępna jest w różnej kolorystyce. Koszt wypożyczenia obejmuje komplet - dwie kule łokciowe.

50 zł / mc 

Kule łokciowe dla dziecka Kula łokciowa Herdegen TIKI pomaga dzieciom z ograniczoną sprawnością ruchową. Wygodny uchwyt, rozmiary dopasowane do potrzeb dzieci i wesoła kolorystyka - to wyróżnia kule TIKI wśród innych pomocy medycznych . Kula wykonana jest z aluminium i ma regulowaną wysokość. Dostępna jest w różnej kolorystyce, w zestawach kolorystycznych dedykowanych chłopcom i dziewczynkom. Koszt wypożyczenia obejmuje komplet - dwie kule łokciowe.

50 zł / mc 

Kula pachowaKula pachowa wykonana jest z lekkiego aluminium a wykończenia pachowe i dłoniowe pokryte są miękką pianką. Umożliwia podwójną regulację - uchwytu i wysokości. Dostępna w 3 rozmiarach dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

50 zł / mc

łóżko rehabilitacyjne Luna 2 Basic z wypożyczalni sprzętu medycznego Rehabi-Rehabi.plWygodne, trwałe, wielofunkcyjne łóżko rehabilitacyjne sterowane pilotem. Wykonane z najwyższej jakości elementów drewnianych i metalowych. Posiada 4-segmentowe leże z możliwością dowolnej regulacji kąta nachylenia. 

145 zł / mc

Nakładka podwyższająca toaletę o 11 cm. We Wrocławiu bezpłatnie dowieziemy.Nakładka podwyższająca toaletę to niezastąpiona pomoc dla osób starszych i osób o ograniczonej motoryce. Podwyższa siedzisko toalety, pasuje do każdej muszli toaletowej dzięki uniwersalnemu kształtowi i solidnym uchwytom mocującym. Nie wymaga specjalistycznego montażu. Łatwa w zakładaniu i zdejmowaniu. Posiada klapę. Podnosi poziom toalety o 11 cm.

85 zł 

Orteza stawu kolanowego z zegarem, zwana inaczej ortezą kolana znakomicie pomaga w przywróceniu sprawności. Doskonale trzyma się nogi dzięki zastosowaniu specjalnego tworzywa na piankowych poduszkach. A same poduszki są dzięki temu niewielkich rozmiarów, co  zapewnia dużo lepszą wentylację skóry. Nasze ortezy stawu kolanowego można swobodnie regulować a dzięki wygodnym klamrom, orteza zachowuje swoje ustawienia przy ściąganiu i zakładaniu.

75 zł / mc 

Orteza stawu skokowego do wypożyczenia we WrocławiuOrteza stawu skokowego, zwana inaczej ortezą kostki, doskonale stabilizuje stopę. Dopasowuje się do każdego rozmiaru nogi dzięki adaptacyjnym półłuskom wyposażonym we wkłady piankowe. Błyskawiczne zakładanie i zdejmowanie. Jest zalecana w przypadku przeciążeń, zwichnięć, leczenia pooperacyjnego, rehabilitacji więzadeł w obrębie stawu skokowego, skręceń czy po zdjęciu opatrunku gipsowego. Lekka, nie blokuje pięty, wygodna w codziennym użytkowaniu.

45 zł / mc 

Podkład nieprzemakalny do łóżka - wielorazowyWielorazowy podkład nieprzemakalny do łóżka ma wygodny rozmiar i można go prać w pralce. Wykonany jest ze specjalnej membrany wodoszczelnej oraz oddychającej, pokrytej miękkką bawełnianią frotte. Doskonale zabezpiecza łóżko i materac przed płynami fizjologicznymi. Stosowany na szeroką skalą w opiece domowej oraz w wyspecjalizowanych ośrodkach!

19 zł

Rower rehabilitacyjnyRower rehabilitacyjny pozwala na skuteczną rehabilitację ruchową w mieszkaniu. Regulowana wysokość ułatwia dopasowanie do sylwetki oraz możliwości poszczególnych użytkowników. Magnetyczny system oporu można ustawić aż na 8 poziomach trudności, a samo urządzenie pracuje cicho i płynnie. Ma niewielkie rozmiary i łatwo się z niego korzysta w mieszkaniu. Wyważone pedały zawsze ustawiają się w pozycji poziomej.

75 zł / mc 

Wypożycz rotor - rower poziomy do rehabilitacji kończyn dolnychRotor, czyli poziomy rower rehabilitacyjny pozwala na skuteczną rehabilitację kończyn dolnych w mieszkaniu, w podróży. Zajmuje niewiele miejsca, jest bardzo lekki - 2 kg, a pozioma pozycja ułatwia dopasowanie do sylwetki oraz możliwości poszczególnych użytkowników. Ma niewielkie rozmiary i łatwo się z niego korzysta w mieszkaniu. 

40 zł / mc