Mycie głowy osobie, która leży unieruchomiona w łóżku, może być problematyczne. Po pierwsze jest to niewygodne dla leżącego, po drugie trudne do wykonania dla opiekuna, a po trzecie może skończyć się zalaniem łóżka. Producenci sprzętu medycznego wymyślili świetne rozwiązanie, jakim jest zestaw do mycia głowy. Składa się on z nadmuchiwanej wanienki, więc po użyciu można spuścić z niej powietrze i nie będzie zabierać dużo miejsca w mieszkaniu. Dodatkowo posiada zbiornik prysznicowy, dzięki któremu z łatwością można spłukać pianę z włosów. Możliwe jest nawet dostosowywanie ciśnienia wody.

Sposób użycia zestawu do mycia głowy

Korzystanie z tego zestawu jest bardzo łatwe. Wystarczy tylko nadmuchać wannę, delikatnie przesunąć głowę podopiecznego i podłożyć pod nią ręcznik, a reszta odbywa się jak w niejednym salonie fryzjerskim. Basen jest bardzo wygodny i nie będzie sprawiać choremu żadnego bólu.

W Rehabi-Rehabi.pl mogą Państwo wypożyczyć taki zestaw do mycia głowy i znacząco ułatwić pielęgnację włosów i skóry głowy Państwa podopiecznego.

 

 

Zestaw do mycia głowyZestaw do mycia głowy składa się z wysokiej jakości nadmuchiwanej wanny oraz wygodnie zawieszanego zbiornika prysznicowego o pojemności około 10 litrów, do delikatnego spłukiwania.  Wanna wyposażona jest w poręczny wężyk odprowadzający wodę, a końcówka spłukująca ma zacisk regulujący przepływ wody.

25 zł / mc

Zestaw do mycia głowy - Rehabi-Rehabi.pl

Wykorzystanie zestawu do mycia głowy

 CECHY UŻYTKOWE:

  • wysokiej jakości tworzywo
  • zintegrowany wąż odprowadzający wodę
  • nadmuchiwana wanna nie zajmuje miejsca po kąpieli
  • wygodne zawieszanie zbiornika prysznicowego

DANE TECHNICZNE:

  • pojemność zbiornika prysznicowego: ok. 10 litrów
  • wymiary wanny: 60 x 50 x 20 cm

 

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ, PRZYWIEZIEMY: tel. 511 364 010

ZADZWOŃ

ZAPYTAJ

PRZYWIEZIEMY:

tel. 511 364 010